Лудогорец  II разби с 5:1 в Дряново местния Локомотив във

...

Дубълът на Лудогорец разби Доростол в контрола

Лудогорец  II разруши с 5:1 в Дряново локалния Локомотив във втората си контрола от лятната подготовка. Дубълът на Шампионите е на лагер в Дряново.

Тодор Живондов заложи на две разнообразни единайсеторки през всяко от полувремената.

През първата част играха най-вече по-младите момчета и до почивката не паднаха голове.

През второто " орлите " демонстрираха друго лице и в границите на 12 минути вкараха три попадения. Резултатът откри Цветослав Петров, Бранимир Костадинов удвои, а класиката оформи Йоан Йорданов. Четвъртия гол означи Росен Иванов, а малко по-късно домакините върнаха едно попадение. Крайното 5:1 оформи още веднъж Йоан Йорданов.

" През първото полувреме играхме доста под упованията. Явно имаме още доста работа по прехода от юношеския към мъжкия футбол. През второто към този момент се представихме на положително равнище за този стадий от подготовката ", коментира старши треньорът Тодор Живондов след края на срещата.